obsługa gotówki

obsługa gotówki

liczarki banknotów i bilonu

CP707
liczarka wagowa
(dla monet i banknotów)

Funkcje liczarki: liczenie bilonu i banknotów (wszystkie nominały) oraz określanie ich wartości - wielofunkcyjnym urządzeniem służącym do liczenia pieniędzy w formie banknotów i bilonu - przeznaczona jest do pracy z polskimi złotymi PLN oraz EURO i USD

od 569,00 zł netto
LAURA S8
sorter bilonu i liczarka monet

Sorter i liczarka do bilonu Laura S8 to nowoczesne urządzenie służące do sortowania i liczenia bilonu. Po skończonym procesie sortowania na wyświetlaczu mamy podaną łączną wartość przeliczonego bilonu oraz ilość monet dla poszczególnych nominałów.

od 365,- zł netto
LB 1000B
liczarka banknotów

Liczarka automatycznie dostosowana do liczenia wszystkich walut PLN , Euro , $ oraz inne. Nowość - do wyboru: start ręczny lub automatyczny procesu liczenia (doskonała funkcja do odliczania plików banknotów, odliczania zadanych wartości, wypłat !

od 499,- zł netto
LB 2000
liczarka banknotów

LB 2000 jest wysokiej jakości liczarką banknotów przystosowaną do pracy ze wszystkimi walutami. Urządzenie posiada nowoczesne zastosowania elektroniczne podnoszące komfort pracy oraz zwiększające możliwość wykrywania fałszywych banknotów. Specjalne czujniki detekcji sprawdzają banknot w świetle UV.

1299,- zł netto

POBIERZ NAJNOWSZY CENNIK

pobierz cennik liczarek banknotów