SERWIS

Posiadamy najsilniejszy serwis sprzętu biurowego w regionie. Nasi serwisanci mają wieloletnią praktykę w branży. Najstarsi technicy zdobywali doświadczenie w znanej firmie Copyfax. Wszyscy bierzemy udział w cyklicznych szkoleniach organizowanych przez importerów sprzętu, poznając najnowsze konstrukcje na rynku. Docieramy do klientów zamiejscowych praktycznie w 24 godziny od momentu zgłoszenia. Dodatkowe profity klienci mogą uzyskać podpisując umowę serwisowa. Zapewnia ona lepsze ceny usług i priorytetowe traktowanie klienta.

Wszelkie problemy i zgłoszenia serwisowe mogą Państwo wysłać do nas korzystając z formularza zgłoszeniowego.

Co naprawimy? Specjalizujemy się w kserokopiarkach ale poradzimy sobie z każdym sprzętem biurowym.

  • kserokopiarki cyfrowe wielofunkcyjne
  • domowe drukarki atramentowe
  • niszczarki dokumentów
  • drukarki urządzenia wielofunkcyjne laserowe i atramentowe
  • plotery wielkoformatowe HP A1 A0

Wykonamy także pogwarancyjne naprawy i przeglądy drukarek: laserowych, atramentowych, igłowych oraz urządzeń wielofunkcyjnych wszystkich marek: HP, Canon, Lexmark, Epson, Brother, Samsung, Xerox, Oki, Kyocera, Panasonic, Konica-Minolta, Ricoh, Sharp, Toshiba.

Naprawa drukarek. Naprawa ploterów. Naprawa niszczarek. Naprawą sprzętu zajmujemy się zazwyczaj w serwisie ale nie wykluczamy naprawy u klienta. Czas realizacji napraw zazwyczaj zamyka się w ciągu 2-3 dni w zależności od napotkanego problemu i dostępności części. Maksymalny czas naprawy to 2 tygodnie - w tym wypadku przed naprawą informujemy o takiej konieczności.
Oferujemy wycenę kosztów naprawy oraz ocenę opłacalności naprawy. Wystawiamy ekspertyzy serwisowe.

Posiadamy uprawnienia upoważniające nasz serwis do napraw i konserwacji urządzeń do obsługi gotówki takich jak liczarki banknotów i liczarki bilonu.

INFORMACJE O NAPRAWIE

Sprawdź stan naprawy sprzętu, który oddałeś do naprawy.

DORADZTWO

Nie kupuj sprzętu na wyrost! Warto zaoszczędzić dobierając właściwe urządzenie. Z doświadczenia potrafimy doradzić co dla Twojej firmy będzie najlepsze!

Dobór urządzenia. Pieniądze jest wydać bardzo łatwo. Co innego kupić potrzebne urządzenie we właściwej proporcji cena/potrzeby/wydajność. Powiedz nam ile miesięcznie drukujesz/kserujesz, jaki masz budżet a my dobierzemy idealny sprzęt. Czasem jednak potrzeby przewyższają możliwości finansowe. Co wtedy?

Nowe czy używane? Warto rozważyć naszą ofertę maszyn używanych. Dlaczego? Sprzęt taki zazwyczaj kosztuje 1/3 ceny nowego urządzenia, jest znacznie lepiej wyposażony w dodatkowe opcje niż nowe. Każde z urządzeń jest sprawdzone przez nasz serwis, dokonane są niezbędne naprawy oraz wymienione zużyte materiały eksploatacyjne. A najlepsze jest to, że dostajesz 3 letnią gwarancję plus przynajmniej 5 letnią dostępność części zamiennych!

Dzierżawa. Jeśli wciąż budżet nie pozwala na zakup proponujemy dzierżawę. My dbamy o serwis i materiały eksploatacyjne, natomiast Ty o papier, oraz o to, by wykonać wystarczającą ilość kopii czy wydruków. Ceny już od 4 groszy za A4.

Ekspertyzy. Nie wiesz czy naprawiać czy już kupić następne? Zleć ekspertyzę! Przed naprawą możemy fachowo ocenić jej opłacalność, określić jej zasadność a także wystawić dokument potwierdzający stan urządzenia.

INSTALACJA

Nie ryzykuj i nie włączaj sam! Kupując u nas możesz liczyć na dowóz na miejsce, fachowe uruchomienie i instalację sprzętu. Lokalnie czy sieciowo - damy radę!

Większość sprzętu pozwala użytkownikowi na samodzielną instalację. Ale nie musisz tego robić sam. Jeśli masz jakiekolwiek obawy jesteśmy do dyspozycji. Zakupione u nas urządzenia zazwyczaj dowozimy na miejsce, ustawiamy i podłączamy do infrastruktury, instalujemy odpowiednie oprogramowanie oraz konfigurujemy je do Twoich potrzeb. Masz wtedy pewność, że wszystko będzie działać tak jak założył to producent, a ty masz gwarantowany przez niego spokój.

Przed kupnem zapytaj o tę usługę

SZKOLENIE

Nie lubisz czytać instrukcji obsługi? To dobrze! Zrobiliśmy to za Ciebie! Zapewniamy interaktywne szkolenie po instalacji sprzętu oraz telefoniczną pomoc.

Nowe urządzenie, setki przycisków, dziwne dźwięki i niezrozumiale napisana instrukcja... Bez obaw. My już to znamy i chętnie udzielimy Ci niezbędnych wskazówek tak, byś po zakończeniu szkolenia był ekspertem! Dzisiejsze urządzenia oferują mnogość funkcji, z których w większości i tak się nie skorzysta. Powiedz nam czego potrzebujesz a my przeszkolimy Cię jak wyciągnąć z maszyny jak najwięcej. Jeśli o czymś zapomniałeś - nie szkodzi. Zadzwoń lub napisz do nas. Na pewno pomożemy - zdalnie lub pojedziemy "przy okazji".

Bądźmy w kontakcie.

WEZWIJ SERWIS

Skorzystaj z formularza by wysłać zgłoszenie